CBA különleges ajánlata
Érvényes ettől: 2026. október 5. eddig: 2026. október 31.
Heti Akciók a CBA-nál: Top Kedvezmények és Időkorlátos Ajánlatok
Üdvözlünk a CBA legfrissebb heti akcióiban Magyarországon! A promóciós időszak 2026. október 5-től október 31-ig tart. Készülj fel a háztartási cikkek és élelmiszerek széles választékára, melyeket most kedvező áron szerezhetsz be. Ne hagyd ki ezeket a remek lehetőségeket a napi bevásárlásaid során! Keresd meg a legjobb ajánlatokat a bevásárlási listád összeállításához, és spórolj többet.
Háztartási Esszenciák
Ebben a szekcióban olyan nélkülözhetetlen háztartási termékeket találsz, amelyek megkönnyítik a mindennapokat és tisztán tartják otthonodat. A CBA gondoskodik arról, hogy mindig a legjobb minőségű termékek álljanak rendelkezésedre.
- MILLI KRÉMTÚRÓK – most 199 Ft (egyedi ár) Gyümölcsös ízekben kapható, tökéletes desszert vagy uzsonna. (90 g, 2211 Ft/kg)
- PÖTTYÖS KAKAÓ – most 299 Ft (egyedi ár) Ikonikus kakaós ital, melyet minden korosztály szeret. (300 ml, 997 Ft/l)
- PÖTTYÖS ÓRIÁS TÚRÓ RUDIK – most 249 Ft (egyedi ár) Nagyobb méretű túró rudi élmény. (51 g, 4882 Ft/kg)
- ARIEL FOLYÉKONY MOSÓSZEREK – 3599 Ft Hatékonyan távolítja el a foltokat, kíméli a textíliákat. (1,35 l - 1,8 l, 2666 Ft/l - 1999 Ft/l)
- ARIEL MOSÓKAPSZULÁK – 1049 Ft Praktikus megoldás a tiszta ruhákért. (26 db - 30 db, 138,42 Ft/db - 119,97 Ft/db)
- JAR MOSOGATÓSZEREK – 1049 Ft Erős zsíroldó hatás a csillogó edényekért. (650 ml - 900 ml, 1614 Ft/l - 11,66 Ft/l)
- PERWOLL FOLYÉKONY MOSÓSZEREK – 3999 Ft/db Kíméletes a színekkel és a textíliák ápolásával. (3,75 l / 1066 Ft/l) 1 db vásárlása esetén: 5499 Ft/db 2 db vásárlása esetén: 1466 Ft/l
- PERSIL FOLYÉKONY MOSÓSZEREK – 3999 Ft Mélytisztító formula a makacs szennyeződések ellen. (2,25 l - 2,48 l, 1777 Ft/l - 1613 Ft/l)
- PERSIL MOSÓKAPSZULÁK – 3999 Ft Egyszerű használat, kiváló tisztítási eredmény. (29 db - 35 db, 137,9 Ft/db - 114,26 Ft/db)
- SILAN ÖBLÍTŐK – 899 Ft Hosszan tartó frissesség és puhaság a ruháknak. (770 ml - 880 ml, 1168 Ft/l - 1022 Ft/l)
- CBA PIROS GÉPSONKA* – 249 Ft / 10 dkg Friss és ízletes sonka, ideális szendvicsekhez és hidegtálakhoz. (2490 Ft/kg) *A termék kizárólag a csemegeszalonnánál rendelkezésre kapható!
- CBA PIROS HÁZTARTÁSI PAPÍRTÖRLŐ – 749 Ft Maxi tekercses háztartási papírtörlő, gazdaságos megoldás. (maxi 2 réteg, 1 tekercs)
Használd ki ezeket az ajánlatokat, mielőtt a promóció véget ér.
Hét Akciós Cikkei
Íme néhány kiemelkedő ajánlat, amit nem érdemes kihagyni:
- ARIEL FOLYÉKONY MOSÓSZEREK – most 3599 Ft Nagyméretű kiszerelés, amely hosszú távon biztosítja a tiszta ruhákat. Kiváló ár-érték arány.
- PERWOLL FOLYÉKONY MOSÓSZEREK – 3999 Ft/db (akciós ár 2 db vásárlása esetén) Két kiszerelés vásárlásával még jobban jársz, a ruháid pedig megőrzik eredeti szépségüket.
- CBA PIROS GÉPSONKA* – 249 Ft / 10 dkg Magyar termék, kiváló minőségű sonka, mely remek választás minden étkezéshez.
Okos Megtakarítások a Heti Promóciókkal
Okosan bevásárolni ma már könnyebb, mint gondolnád. Rendszeresen érdemes áttekinteni a heti szórólapokat, mint például a CBA kínálata, hogy kihasználhasd a legjobb árakat a napi szükségleteidre és a háztartási cikkekre. Ezek az időkorlátos promóciók nagyszerű alkalmat kínálnak arra, hogy egyúttal feltöltsd a kamrádat és a tisztítószer készleteidet is. Ne felejtsd el összehasonlítani az árakat és a mennyiségeket, hogy mindig a leggazdaságosabb döntést hozd.
Tervezd Meg Bevásárlásod az Ajánlatok 365-tel
Bátorítunk arra, hogy böngészd át a teljes szórólapot az Ajánlatok 365 oldalán. Hasonlítsd össze a kategóriánkénti akciókat, és kövesd nyomon a jövőbeli promóciókat is, hogy mindig naprakész legyél. Vásárolj hatékonyan, és élvezd a megtakarításokat!
Találd meg a legjobb heti akciókat és kategóriaspecifikus promóciókat országszerte az Ajánlatok 365-ön, és kezdj el spórolni még ma!
